-->>   

تاریخ و زمان


پنجشنبه ۵ ارديبهشت
۱۳۹۸

19. شعبان 1440


25. آوریل 2019

جملات آموزنده


******************************
چهارمین مدرسه تالاسمی ایران در رامسر ! PDF چاپ نامه الکترونیک
امتیاز کاربر: / 0
بدخوب 
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۳۹

انجمن تالاسمی ایران برگزار می کند؛

چهارمین مدرسه تالاسمی ایران در رامسر!

انجمن تالاسمی ایران در نظر دارد جهت بررسی مسائل ومشکلات موجود در چرخه دارو و درمان وهم اندیشی وبیان راهکارها در جهت بهبود وضعیت درمانی با حضور مسئولین مربوطه در این حوزه ، مروری بر مشکــلات اجتماعی بیماران و ارائه پیشنهادات به مسئولین در قوه مقننه و مجریه در کنار افزایش روحیه و انگیزه برای بهبود شرایط و تلاش در همسان سازی ارائه خدمات در سراسر کشور، ویژه برنامه ای با عنوان «چهارمین مدرسه تالاسمی ایران» از پنج شنبه مورخ 26/10/1392 لغایت 28/10/1392 در سالن همایشهای هتل بزرگ رامسر برگزار نماید. لذا از مسئولین محترم انجمن ها خواهشمند است اسامی افراد واجد شرایط ذیل را تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 11/10/1392 از طریق دورنگار اعلام و ارسال اصل معرفینامه توسط پست تا تاریخ 14/10/1392 به آدرس انجمن تالاسمی ایران، اقدام تا نسبت به ثبت نام افراد معرفی شده اقدام گردد. بدیهی است دفتر مرکزی از پذیرش اسامی افراد بعد از تاریخ مــقرر معذورمی باشد. جهــت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با سرکار خانم صالحی واحد دبیرخانه سمینار به شــماره تلفنهای 88925803 و 09356147544 تماس حاصل فرمایید.

شرایط لازم جهت معرفی عزیزان تالاسمی شرکت کننده چهارمین مدرسه تالاسمی ایران:
1- معرفی افراد تالاسمی که سن آنها بالای 18 سال می باشد.
2- حضور یـک نفر ( رئیس هیأت مدیره یا مدیر عامل ) با داشـتن گزارش عملکرد وخلاصـــه ای ازوضــعیت موجود در حوزه های مختلف(دارو،درمان،بیمه،مسائل اجتماعی،مدارس ودانشگاه و...) جهت شرکت در سمینار و علی الخصوص جلسه نشست انجمنها الزامی می باشد.لازم به ذکر است از معرفی سایر اعضاء هیأت مدیره یا نماینده جهت حضور در جلسه خودداری فرمایید.
3- بدیهی است از پذیرفتن اسامی افراد شرکت کننده در مــدارس تالاسـمی گذشته ( سال 1392،1390،1388) معذورمی باشیم (درصورت معرفی اسامی تکراری حذف خواهند شد) .

توضیــــحات: از کلیه شعب استانی درخواست می گردد در معرفی افراد نسبت به پراکندگی جمعیت تالاسمی آن استان دقـــت لازم را مبذول فرمایند(بر اساس سهمیه تعیین شده حضور از کلیه شهرهای استانهای پر جمعیت از نظر تالاسمی الزامی می باشد).


نظرات (2)