-->>   

تاریخ و زمان


چهارشنبه ۲۹ خرداد
۱۳۹۸

15. شوال 1440


19. ژوئن 2019

جملات آموزنده


******************************
خبر خوب برای بیماران خاص!!! PDF چاپ نامه الکترونیک
امتیاز کاربر: / 3
بدخوب 
پنجشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۰ ساعت ۰۶:۲۳

مهر:مدیر عامل صندوق تامین اجتماعی گفت: با اجرای نظام نوین ارجاع، از این پس هزینه داروهای بیماران خاص ۱۰۰ درصد رایگان می‌‎شود.

 


دکتر رحمت الله حافظی افزود: با اجرای نظام ارجاع و ارائه خدمات نوین درمانی بیماران هموفیلی ، دیالیزی ، دیابتی و فشار خونی دیگر نیازی نیست که برای تامین داروهای مورد نیازشان هزینه ای پرداخت کنند و داروهای آنها ۱۰۰درصد رایگان خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه نظام ارجاع در مرحله اول در یکی از استانهای کشور اجرا می شود، تاکید کرد: استان گیلان به عوان اولین استان انتخاب شده است و تا کنون پزشکان زیادی نیز برای همکاری در این طرح ثبت نام کرده اند.

مدیرعامل صندوق تامین اجتماعی اظهار داشت: در مرحله بعد نیز در استانهای زنجان و قزوین که حائز شرایط هستند طرح نظام ارجاع اجرایی می شود.

به گفته حافظی، علاوه بر بیماران خاص سالمندان بالای ۶۰ سال نیز می توانند از خدمات ۱۰۰ درصد رایگان درمانی بهره مند شوند.

وی همچنین در مورد پوشش بیمه ای داروهای جدید نیز تاکید کرد: پوشش بیمه ای داروهای جدید نیاز به مصوبه و تائید شورای عالی بیمه دارد و تامین اجتماعی به تنهایی نمی تواند در این خصوص اقدامی انجام دهد.

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی افزود: پیشنهاداتی درمورد پوشش بیمه ای برخی از داروهای گیاهی به شورای عالی بیمه ارائه کرده ایم که در اولین جلسه این شورا بررسی می شود.

 

نظرات (0)