-->>   

تاریخ و زمان


چهارشنبه ۲۹ خرداد
۱۳۹۸

15. شوال 1440


19. ژوئن 2019

جملات آموزنده


******************************
کنسرت گروه موسیقی «همنوازان فاخته» در رامسر برگزار می‌شود. PDF چاپ نامه الکترونیک
امتیاز کاربر: / 0
بدخوب 
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۳۲

 

کنسرت گروه موسیقی «همنوازان فاخته» به سرپرستی خشایار پارسا و خوانندگی علی زند وکیلی در رامسر برگزار می‌شود.

جهت رفاه حال همشهریان و علاقمندان بلیط های کنسرت گروه موسیقی "همنوازان فاخته" در مرکز مهندسی کامپیوتر فراپردازش واقع در رامسر-رمک-چهار راه بسیج-ابتدای خیابان آیت الله کاشانی-جنب آژانس بزرگمهر عرضه می گردد.
تلفن تماس: 5229092-0192

لازم به ذکر است که مبلغ بلیط 15000 تومان می باشد که برای بیماران خاص با احتساب 75% تخفیف ویژه به مبلغ 4000 تومان عرضه خواهد شد.

این اجرا در تاریخ‌های 30 و31 خردادماه سال جاری در آمفی تاتر هتل بزرگ شهر رامسر برگزار خواهد شد و اعضای گروه فاخته قصد دارند در این کنسرت قطعات ساخته شده توسط هامون بهرامی‌مقدم را اجرا کنند.
این اجرا در دو بخش نوا و همایون به روی صحنه خواهد رفت که بخش نخست (نوا) کاملا به موسیقی کلاسیک ایران وفادار خواهد بود اما بخش دوم (همایون)، کمی‌ نوین‌تر است و از فواصل همایون تعدیل شده در آن استفاده می‌شود و دارای ریتم‌های نامتعارف در موسیقی ایرانی‌ است.


تور کنسرت‌های گروه فاخته از اردیبهشت‌ماه با اجرا در شهر تنکابن آغاز شده و این گروه پس از اجرای رامسر در نیشابور، شیراز، تهران و رشت به روی صحنه خواهد رفت، همچنین انتشار فیلمی از کنسرت‌های منتخب این گروه در دست اقدام است.

گروه موسیقی «فاخته» تنکابن در سال ۱۳۸۶ به سرپرستی خشایار پارسا تشکیل شد و در ابتدا این گروه به بازسازی قطعات بزرگان موسیقی از جمله شهنازی، عارف قزوینی، شیدا، درویش خان، مختاری و صبا می‌پرداخت که در این مدت کنسرت‌هایی نیز در شهرهای تنکابن، چالوس و نوشهر برگزار کرد، این گروه پس از چند سال بازسازی آثار بزرگان تصمیم به اجرای آثار خود اعضای گروه گرفت و در سالهای گذشته آثاری از کیانوش خلیلیان و خشایار پارسا را اجرا کرد.
همچنین این گروه در سال ۱۳۸۹ موفق به کسب عنوان گروه برگزیده در جشنواره جوان ایرانی‌ شد.
هامون بهرامی‌مقدم(سنتور)، کیانوش خلیلیان(نی)، نیما داغمچی(تار)، هدایت کلاری(عود)، آرمان حیدریان(کمانچه)، علیرضا رسولی(قیچک)، علی زند وکیلی(آواز)، طیبه جوربنیان(همخوان)، رویا نیو(دف) و حسین گازر(تنبک) به عنوان اعضای گروه موسیقی «فاخته» هنرنمایی خواهند کرد.


نظرات (0)