-->>   

تاریخ و زمان


چهارشنبه ۲۹ خرداد
۱۳۹۸

15. شوال 1440


19. ژوئن 2019

جملات آموزنده


******************************
مشکل ایاب و ذهاب بیماران دیالیزی شهرستان رامسر بررسی شد. PDF چاپ نامه الکترونیک
امتیاز کاربر: / 1
بدخوب 
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۴۴

با حضور رئیس اتحادیه و مدیران آژانس های رامسر :

مشکل ایاب و ذهاب بیماران دیالیزی شهرستان رامسر بررسی شد.

با حضور رئیس اتحادیه و مدیران آژانس های رامسر مشکل ایاب و ذهاب بیماران دیالیزی شهرستان رامسر بررسی شد .

در این جلسه رئیس هیئت مدیره انجمن بیماران خاص شهرستان رامسر گفت:از آنجاییکه بیماران دیالیزی مجبورند برای انجام دیالیز ، هر هفته چندین بار به بیمارستان مراجعه کنند و برخی از آن ها نیز در فواصل دوری از بیمارستان زندگی می کنند ،مشکل ایاب و ذهاب دارند.

خدیجه کاکوان اظهار داشت :برای این امر از تاکسی های آژانس شهرستان درخواست می کنیم تا با رایزنی های لازم مشکل ایاب و ذهاب این بیماران را حل کنند.

وی گفت:بیماران دیالیزی در طول مسیر رفت و آمد به بیمارستان نیازمند انگیزه می باشند که این امر تنها از عهده رانندگان مجرب آژانس های رامسر بر می آید.

یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره انجمن بیماران خاص شهرستان رامسر نیز گفت: خوشبختانه بیماران تالاسمی انجمن، افراد تحصیلکرده ای هستند و تنها مشکل آنها اشتغال است در حالی که برخی از آنها و بیماران هموفیلی کمک مالی نیز به انجمن می کنند.

محمدرضا عبدالعلیان افزود:معمولا بیماران دیالیزی شهرستان از خانواده هایی با تمکن مالی پایینی هستند و برخی از آنها قدرت مالی برای انجام دیالیز ندارند و نیازمند کمک هستند.

وی با اشاره به اینکه در فصول مهمانپذیر بودن شهرستان تعداد این بیماران به 90 نفر هم می رسد گفت: برای کمک به بیماران خاص از همه مردم می خواهیم تا به آنها کمک کنند زیرا آنها هم نیازمند توجه بیشترهستند و حق حیات دارند.

عبدالعلیان تصریح کرد: رامسر تنها شهرستان استان مازندران است که دارای انجمن بیماران خاص است .

فرزاد چرمچی رئیس اتحادیه آژانس های رامسر نیز گفت: اطلاع رسانی در خصوص تعداد بیماران دیالیزی امر مهمی است تا مردم نسبت به جمعیت آنها آگاه شوند .

وی ضمن قول مساعد نسبت به حل مشکل ایاب و ذهاب بیماران دیالیزی شهرستان رامسر گفت: این موضع را در جلسه هیئت مدیره مطرح می کنیم و به بهترین نحو نسبت به حل آن اقدام می نمائیم.

 

نظرات (5)