-->>   

تاریخ و زمان


چهارشنبه ۲۹ خرداد
۱۳۹۸

15. شوال 1440


19. ژوئن 2019

جملات آموزنده


******************************
به مناسبت 9 مرداد ماه روز اهدای خون PDF چاپ نامه الکترونیک
امتیاز کاربر: / 1
بدخوب 
سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۲:۲۶

به مناسبت 9 مرداد ماه روز اهدای خون و به منظور قدردانی از اهداکنندگان خون و همچنین تشکر و سپاس از تلاش پرسنل زحمتکش سازمان انتقال خون، اعضای انجمن بیماران خاص شهرستان رامسر و جمعی از عزیزان تالاسمی  به همراه خانواده های محترمشان در محل انتقال خون شهرستان  تنکابن حضور بهم رسانده و مراتب تشکر و قدردانی خود را از اهداکنندگان و پرسنل محترم این مرکز به عمل آوردند.


 

در حاشیۀ این دیدار که با استقبال خوب و مهربانانۀ پرسنل محترم این سازمان همراه بود، اعضای انجمن با اهداکنندگان حاضر در محل دیدار کرده و از این عمل نیک و خداپسندانۀ این عزیزان بسیار تشکر نمودند.
سپس به دعوت پرسنل محترم انتقال خون، اعضای انجمن و عزیزان تالاسمی به بازدید از بخش های مختلف این مرکز پرداخته و با مراحل کار این پرسنل زحمتکش، بیشترآشنا شدند.

لازم به ذکر است که خون تازه و همچنین فرآورده های خونی از نیازهای اساسی بیماران خاص بوده و اگر لطف اهداکنندگان مهربان و گرامی خون نباشد، مشکلات بسیاری در روند درمان و زندگی این بیماران بوجود خواهد آمد. گفتنی است که معمولاً در ماه مبارک رمضان با توجه به اینکه مردم مومن و مسلمان کشورمان روزه دار هستند، روند اهدا خون کاهش یافته و به دلیل کمبود خون کافی، بیماران عزیز با مشکل مواجه می شوند. لذا از همۀ مردم مهربان و عزیز خواهشمندیم که با تغذیه و زمان بندی مناسب نسبت به اهدا خون اقدام نموده و همواره این بیماران را از الطاف خود بهره مند سازند تا در این ماه پر برکت علاوه بر اجر روزه داری از دعای خیر این عزیزان و خانواده های محترمشان نیز برخوردار گردند.

 

 

 

 

نظرات (1)