-->>   

تاریخ و زمان


چهارشنبه ۲۹ خرداد
۱۳۹۸

15. شوال 1440


19. ژوئن 2019

جملات آموزنده


******************************
گزارشی کوتاه از اردوی انجمن تالاسمی استان همدان به شهرستان رامسر PDF چاپ نامه الکترونیک
امتیاز کاربر: / 1
بدخوب 
جمعه ۰۲ تیر ۱۳۹۱ ساعت ۲۲:۱۱

انجمن بیماران خاص شهرستان رامسر 29 خرداد تا 1 تیر 1391 میزبان اردوی تفریحی انجمن تالاسمی استان همدان بود.
حدود 40 نفر از دوستان تالاسمی استان همدان عصر روز دوشنبه 29 خرداد،وارد شهرستان رامسر شده و طبق هماهنگی های از پیش صورت گرفته در اردوگاه میرزا کوچک خان شهرستان رامسر مستقر گشتند.
در ابتدا اعضای انجمن بیماران خاص شهرستان برای عرض خوش آمدگویی و ایجاد هماهنگی بیشتر به دیدار این دوستان در محل اردوگاه رفته و ابراز خرسندی خویش را از این تشریفرمایی به این دوستان ابراز داشتند.
در طی این چند روز این عزیزان همراه چندی از دوستان انجمن بیماران خاص شهرستان رامسر به بازدید از مناظر دیدنی و اماکن تفریحی رامسر رفته و از این مناظر زیبا و خدادادی بهره مند گشتند.
در روز پایانی این اردو اعضای هیئت مدیره انجمن بیماران خاص شهرستان رامسر نشستی صمیمانه با دوستان انجمن تالاسمی همدان داشته و به بیان نکات و مسائل و تبادل اطلاعات و تجربیات پرداخته و ضمن عرض پوزش از وجود کاستی ها و نواقص احتمالی، ابراز خرسندی مجدد خود از حضور این عزیزان و دوستان بیان داشته و به امید اینکه این اردو موجبات رضایت و شادی ایشان را فراهم آورده باشد، خواستار تشریف فرمایی مجدد این دوستان به شهر رامسر شدند.
متقابلاً اعضای انجمن تالاسمی استان همدان نیز ضمن تشکر و قدردانی از اعضای انجمن بیماران خاص شهرستان رامسر جهت هماهنگی امور و ایجاد همکاری های لازم، خواستار حضور اعضای انجمن بیماران خاص شهرستان رامسر جهت دیدار از مناظر زیبای استان همدان، در این استان گشته و مراتب خوشحالی خود را از این اردوی تفریحی و آشنایی بیشتر این دو انجمن اظهار داشتند.
در پایان هم پس از گرفتن عکس های یادگاری، اعضای انجمن بیماران خاص شهرستان رامسر مهمانان و دوستان همدانی خود را بدرقۀ نمودند.

 

نظرات (0)